Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 161.00 m2

Shitet restorant biznes i ngritur prane Pazarit te Ri!

259.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet restorant biznes i ngritur prane Pazarit te Ri. Restoranti ka siperfaqe 140m² ambient i brendshem dhe 21m² verand per te cilen paguhet taks. Eshte i kompletuar dhe me nje kuzhine mjaft cilesore. Ambienti ka nje ndertim shume cilesor, investim bashkekohor dhe totalisht funksional. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 259.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32689
Cmimi: 259.000 €
Siperfaqja: 161.00 m2
ID e Pronës: G229

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate