Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 114.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 me pamje nga deti ne Sarande!

137.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Sarande me pamje nga deti. Apartamenti  ka siperfaqe 114.5m², ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31893
Cmimi: 137.400 €
Siperfaqja: 114.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G136
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate