Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 107.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Tufine!

125.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Tufine! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 107m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.Apartamenti shitet bosh,i pabanuar me pare dhe ka orientim Linjde-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 125.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32107
Cmimi: 125.000 €
Siperfaqja: 107.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G156
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate