Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 84.80 m2

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Kuqe!

166.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 84.8m². Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Eshte i shtruar me parket, hidrosanitare incaso. Cmimi 166.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41350
Cmimi: 166.000 €
Siperfaqja: 84.80 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1179

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate