Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 99.77 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Dibres!

181.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor, gati per banim. Ka siperfaqe 99.77m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte i shtruar me parket, hidrosanitare incaso. Cmimi 181.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41356
Cmimi: 181.000 €
Siperfaqja: 99.77 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1180

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate