Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.20 m2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

115.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti orientohet nga jugu, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 98.2m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet, nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. Cmimi 115.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41340
Cmimi: 115.000 €
Siperfaqja: 98.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1178

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate