Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 105.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit!

165.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ka siperfaqe 105m² dhe ndodhet ne katin e 3-te. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tre ballkone dy prej te cilave jan te mbyllur dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Cmimi 165.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39525
Cmimi: 165.000 €
Siperfaqja: 105.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1000

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate