Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti. Apartamenti  ka siperfaqe 110m², ndodhet ne katin e 8-te te pallati te ri te mireadminstruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me pamje nga deti dhe disponon dokumentancion te rregullt hipotekor. Prona ndodhet vetem 1 min larg nga deti. Cmimi 90.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32235
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G163
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate