Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 88.00 m2

Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

62.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 88m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te ne nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ndodhet vetem 1 min larg detit dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 62.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32242
Cmimi: 62.000 €
Siperfaqja: 88.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G164
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate