Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 82.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje nga deti!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 82m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te ne nje pallati te mireadministruar me ashensor. Prona ka pamje panoramike te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 120.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33057
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 82.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G279
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate