Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 30.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek Myslym Shyri!

350 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka siperfaqe 30m² organizohet ne open space dhe disponon 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si zyre, klinike etj.. Cmimi 350€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33104
Cmimi: 350 €
Siperfaqja: 30.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G285
Kati i: 1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate