Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne vije te pare ne Sarande!

115.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne vije te pare ne Sarande. Apartamenti eshte arreduar nga studio arkitekture, ka siperfaqe 110m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone me pamje nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 115.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33046
Cmimi: 115.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G278
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate