Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 115.00 m2

Shitet lokal tek Fusha e Aviacionit!

400.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet lokal tek Fusha e Aviacionit! Lokali ndodhet në një zonë shumë frekuentuar, të preferuar për zhvillimin e bizneseve, te Fusha e Aviacionit. Ndodhet në katin 0, buzë rruge, me sipërfaqe të brendshme prej 115m², gjithashtu disponon dhe një verandë me sipërfaqe të bollshme prej 158m². Është totalisht i mobiluar me pajisjet e nevojshme për zhvillimin e aktivitetit dhe i arreduar me shije. Të ofron një pamje të gjerë nga të gjitha orientimet. Opsion ideal për investim! Cmimi 400.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33698
Cmimi: 400.000 €
Siperfaqja: 115.00 m2
ID e Pronës: G355
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate