Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 12 Dhoma
  • 12 Tualete
  • 900.00 m2

Shitet Hotel ne Ksamil!

900.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet Hotel ne Ksamil. Hoteli eshte 3 katesh dhe ka siperfaqe 900m². Hoteli organizohet ne 12 dhoma ku kati 0 eshte recepsioni dhe restoranti. Dhomat jane te pajisura me krevat matrimonial dhe tek, tv, minibar, kasafort tualet dhe ballkon te cilat jane te gjitha me pamje nga Deti Jon. Nga tarraca e Hotelit mund te shijoni pamjen fantastike te Ksamilit. Hoteli gjithashtu disponon parkim dhe hyrja e hotelit eshte dekoruar me gjelberim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.  Cmimi 900.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33325
Cmimi: 900.000 €
Siperfaqja: 900.00 m2
Dhoma Gjumi: 12
Tualete: 12
ID e Pronës: G312
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Shitje
4.000.000 €

Shitet Hotel ne Sarande!

15 BD
15 BA
348.00 m2
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
3.600.000 €

Shitet super hotel prane Qendres!

19 BD
19 BA
900.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate