Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 67.33 m2

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Ringside, prane Bulevardit te Ri, Paskuqan!

63.963 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rezidencen Ringside, prane Bulevardit te Ri, Paskuqan! Apartamenti ka siperfaqe 67.33m² dhe organizohen nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. Ringside Residences do të jetë një kompleks rezidencial modern dhe bashkëkohor, që do të ofroj trendin më të ri arkitekturor për një jetesë komode me benefitet e përditshme që të mundëson zona pas zhvillimeve rrënjësore që janë bërë vitet e fundit, sic janë Infrastruktura Urbanistike, Bulevardi i Ri, Unaza e madhe e Tiranës, Rivitalizimi i Liqenit të Paskuqanit, Infrastruktura Arsimore dhe ajo Shëndetësore, si dhe në prespektivë krijmi i Pyllit Orbital. Pikërisht vendndodhja ku pozicionohet kompleksi e bën atë të jetë shume atraktiv për nga vetë mundësia lidhëse e drejtpërdrejt të Bulevardit të Ri me liqenin e Paskuqanit. Karakteristika e veçantë e këtij projekti është zhvillimi i tij në siperfaqe dhe jo shumë në lartësi. Këtu perfshihen godina 7 kate (6 kate banim dhe kati përdhe njesi biznesi). Hapësira të gjelbërta dhe ambiente shplodhëse. Shesh lojrash për fëmijët dhe ambiente të sigurta për të luajtur. Siguri e garantuar 24 orë brenda kompleksit dhe përreth tij. Fasadë e ventiluar/termoizolim për një ambient të brendshëm të pa ndikueshëm nga atmosfera e jashtëme, duke bërë të mundur kursimin e energjisë dhe qetësi. Vetrata të mëdha me xham dhe duralumin me parametra maksimal termik dhe izolues. Projekti ështe në fillimin e punimeve dhe faza e parë perfundon në Maj 2025. Faza e parë e projektit përbëhet nga 4 Objekte banimi dhe shërbimi, 7 Kat mbi Tokë dhe 2 Kat nëntokë (parkime) me apartamente dhe njësi biznesi të projektuar me kujdes për të ofruar hapësira të bollshme, me detaje të bukura dhe me ndriçim dhe ventilim natyror. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40796
Cmimi: 63.963 €
Siperfaqja: 67.33 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1128

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
138.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
68.00 m2
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate