Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 60.00 m2

Shitet ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova!

95.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Kamez, prane Gjimnazit Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne open space, disponon nje tualet dhe eshte totalisht fasad xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, klinik, zyre, bar etj..  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 95.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40801
Cmimi: 95.000 €
Siperfaqja: 60.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1129

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate