Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 95.50 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Bulevardi Migjeni, Astir!

128.925 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Bulevardi Migjeni, Astir! Apartamentet kan siperfaqe 95.5m², 105m², 110.6m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ku afati i perfundimit eshte per 2 vite. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Mundesi zgjedhje ne siperfaqe, kat dhe orientim. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40596
Cmimi: 128.925 €
Siperfaqja: 95.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1111

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate