Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 63.30 m2

Shitet ambient komercial tek Bulevardi Migjeni,Astir!

379.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Bulevardi Migjeni,Astir!Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, pozicionohet ne katin 0 buze rruge, ka siperfaqe 63.3m² & lartesi 5m dhe organizohet ne open space. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi zona eshte ne zhvillim. Afati perfundimit te kompleksit eshte per 2 vite. Cmimi 6000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40603
Cmimi: 379.800 €
Siperfaqja: 63.30 m2
ID e Pronës: G1112

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate