Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 136.89 m2

Shitet apartament 3+1+2 ne Residencen Prime 3,Kamez!

109.512 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 ne Residencen Prime 3,Kamez! Apartamenti ndodhet ne nje objekt me 1,8 dhe 9 kate banim dhe 1 kat nen toke. Ka siperfaqe 136.89m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe dy ballkone.Apartamenti ndodhet ne faze fillestare dhe perfundon ne fund te vitit 2025 Cmimi 800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42410
Cmimi: 109.512 €
Siperfaqja: 136.89 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1287

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
216.840 €

Shiten apartamente 3+1+2 ne Astir!

3 BD
2 BA
180.70 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate