Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 260.00 m2

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa!

700 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa! Duplex ndodhet ne katin e 2 & 3 te nje vile dhe organizohet ne kati 2: ka siperfaqe 130m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje korridor, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Kati 3: ka siperfaqe 130m² dhe organizohet ne tre dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon. Cmimi 700€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39516
Cmimi: 700 €
Siperfaqja: 260.00 m2
Dhomat total: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G999

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Duplex
Qera
Duplex
Shitje
378.900 €

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

4 BD
3 BA
210.50 m2
Duplex
Shitje
388.260 €

Shitet duplex 4+1+3 tek Komuna e Parisit!!

4 BD
3 BA
215.70 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate