Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 100.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, tualet i perbashket dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i investuar, shtrimi me parket, kondicioner.  Prona ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor ne katin e 8-te. Cmimi 800€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39435
Cmimi: 800 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G990
Kati i: 8

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate