Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 178.95 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

626.325 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita! Apartamenti ka siperfaqe 178.95m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, tualet i perbashket. Objekti ndodhet ne faze karabina dhe apatamenti ndodhet tek Kulla Ekspozita dhe do te jete 90 metra e larte, ku parashikohen ambjente publike, rezidenciale dhe tregtare. Arkitektura e godine synon te krijoje nje oaz jeshil ne qender te kryeqytetit. Kulla Ekspozita do te kete 24 kate,hapesira parkimi dhe argetimi. Cmimi 3500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39419
Cmimi: 626.325 €
Siperfaqja: 178.95 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G988

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate