Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 135.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence. Apartamenti ka siperfaqe 135m², ndodhet ne katin e 2-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verand. Long HIll është një kompleks banimi i ndërtuar në rrëzë kodrave të Petrelës, 15 minuta me makinë nga qendra e Tiranës. Ai përbëhet nga më shumë se 90 vila dhe apartamente ekskluzive dhe është shumë i orientuar nga familja. Kompleksi Long Hill Villas ofron ambiente private dhe familjare. Vilat kanë privatësinë e tyre, pa munguar kënaqësitë e jetës komunitare. Larg ngutjes së qytetit, në Long Hill keni mundësinë të shfrytëzoni hapësirat dhe sheshet e vogla për relaksim dhe argëtim, në një mjedis të pastër, të bukur dhe të shëndetshëm. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern. Ne cmim perfshihen dhe dy poste parkimi. Eshte e pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme e cila lidhet me qendren Tregtare TEG dhe Autostraden Tirane-Elbasan. E shtire me orientimin kryesor Lindje-Perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj Jugut. E pajisur me hapsira rekrative dhe gjelberim kompakt i te parit lloj ne Shqiperi te varjushem ne peme, ligustra, lule,etj. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36636
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 135.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G713
Garazh: 2
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate