Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete

Shiten poste parkimi prane Spitalit Amerikan 2!

20.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten poste parkimi prane Spitalit Amerikan 2! Postet ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimi 2,7 dhe 9 kate, me dy kate parkim nentoke. Postet ndodhen ne katin -1, aktualisht funksional, kane qepen me pult, sistem kamerash dhe objekti eshte ne fazen perfundimtare te tij. Cmimi 20.000€/post. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41222
Cmimi: 20.000 €
ID e Pronës: G1165

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate