Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kopshti Botanik!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 tek Kopshti Botanik! Apartamenti ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi me garderobe me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ne katin e 5-te. Ne cmim perfshihet post parkimi, administrimi dhe wifi . Cmimi 650€/muaj . Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42682
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1312

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Garazh
WiFi

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate