click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Rruga Naim Frashëri

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frash...

238.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frashëri, një zonë shumë e qetë, afër institucionev ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Naim Frashëri, një zonë shumë e qetë, afër institucioneve arsimore, shoqërore dhe ...
2 2 119.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Na...

700 €
Jepet me qera ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem per ...
Jepet me qera ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si spa, ...
300.00 m2details
Komerciale
Shitje

Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga...

175.000 €
Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem ...
Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si s ...
300.00 m2details

Compare Listings