Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 300.00 m2

Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri!

175.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si spa, qender estetike, depo farmaceutike etj. Ambienti ndodhet ne -1 eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe te brendshme 300m² & 4m lartesi dhe ndodhet ne nje rruge te populluar, qe eshte Rruga Naim Frasheri, me dalje ne dy rruge me karakter tregtar si Rruga e Kavajes dhe Rruga Muhamet Gjollesha. I vendosur buze rruge, ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per cdo biznes te ri apo ekzistues. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe sistem aspirim-kondicionim. Cmimi 175.000€. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34811
Cmimi: 175.000 €
Siperfaqja: 300.00 m2
ID e Pronës: G500
Kati i: -1

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate