Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 874.00 m2

Shitet toke truall prane Liqenit Artificial!

760.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke truall prane Liqenit Artificial! Siperfaqja e tokes eshte 874m² nga te cilat 714m² eshte toke truall & 160m² eshte rruge personale me gjatesi 50 meter dhe gjeresi 3.20meter. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe larg zhurmave dhe smogut te qytetit dhe gjithashtu eshte nje zone me prespektive ne ndertim dhe zhvillim. Toka eshte e pershtateshme per ndertimin e nje vile pasi ndodhet ne mes te gjelberimit, qetesise dhe ajrit te paster. Cmimi 760.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35998
Cmimi: 760.000 €
Siperfaqja: 874.00 m2
ID e Pronës: G643

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate