Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 175.39 m2

Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Delijorgji!

473.553 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet njesi sherbimi tek Kompleksi Delijorgji! Prona ka siperfaqe 175.39m² dhe organizohet ne ambjent bar/lokal, salle lojrash si bilardo, pingpong, nje salle e vecuar per lojra tavoline shah, letra, etj, me tualet me vete,dy tualete ne zonen e barit dhe verande qe mund te shfrytezohet me takse te objektit. Prona  eshte e dhene me qera ne vleren 2000€ muaj dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 2700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40164
Cmimi: 473.553 €
Siperfaqja: 175.39 m2
Tualete: 3
ID e Pronës: G1069

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate