click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Gjiri i Lalzit

Garsoniere
Shitje

Shitet garsoniere tek Turquoise Marina!

100.000 €
Shitet garsoniere tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe totale 58.95m² ku 49.15m² ...
Shitet garsoniere tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe totale 58.95m² ku 49.15m² eshte apartament & 9 ...
1 1 58.95 m2details
Vila
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet super vilë tek Turquoise ...

550.000 €
Ekskluzive! Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Vila T2 Vila ka sipërfaqe fizike 155 m ...
Ekskluzive! Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Vila T2 Vila ka sipërfaqe fizike 155 m2, e cila organizohet ne ...
3 2 155.00 m2details

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

395.000 €
Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaj ...
Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, ...
3 2 131.00 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Ma...

122.422 €
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe 71.3m² dhe orga ...
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe 71.3m² dhe organizohet ne nje sallon te ...
1 1 71.30 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Ma...

116.270 €
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  71.3m² dhe org ...
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  71.3m² dhe organizohet ne nje sallon te ...
1 1 71.30 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Ma...

113.987 €
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  69.9m² dhe org ...
Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina! Apartamenti ka siperfaqe  69.9m² dhe organizohet ne nje sallon te ...
1 1 69.90 m2details

Compare Listings