Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 259.60 m2

Shitet vilet tek Piccadilly Rezidencë, Teg!

530.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vilet tek Piccadilly Rezidencë, Teg!. Vileta ka siperfaqe ndertimi 259.60m² dhe organizohet ne: kati -1: ambient teknik; kati 0: nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje tualet, nje verande dhe nje post parkimi; kati 1: dy dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon garderobe dhe ballkon me vete, nje tualet i perbashket; kati 2: nje dhome gjumi matrimonialje me dalje ne verande, nje garderobe dhe nje tualet. Piccadilly Rezidencë është një koncept vizionar banimi është i përbërë nga Apartamente Moderne, Vileta dhe Duplekse. I pozicionuar në një zonë elitare të Tiranës, me hapësira të gjelbërta, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme për një stil jetese sa më komod, ajo ndodhet vetëm 1 minutë nga TEG dhe 5 minuta nga qendra e Tiranës. *Kosto 0 për energjinë elektrike nga panelet diellore. *Arkitekture elitare: Lartësitë e ulëta të ndërtesave i përshtaten kontekstit urban të zonës, duke ndjekur konturin e tokës natyrore, për të krijuar një marrëdhënie ku të gjithë elementët plotësojnë njëri-tjetrin *Siguri 24 orë: Garantohen të gjitha standartet e sigurisë për të gjithë banorët e kompleksit, gjatë gjithë kohës. *Hapësira të gjelbërta: Kompleksi përmban hapësira të gjelbërta të cilat rrethojnë gati të gjithë perimetrin e kompleksit. *Parkim i dedikuar: Kompleksi do të përmbajë parkim të dedikuar për çdo banor rezidencial. *75 NJESI BANIMI: me tipologji të ndryshme arkitektonike, për ti mundësuar cdo familjeje të gjejë shtëpinë e ëndrrave, larg zhurmës së qytetit dhe pranë rehatisë, komoditetit dhe faciliteteve që do e përmirësojnë standartin e jetesës për rezidentët. Kompleksi do të përmbajë hapësira rekreative, parkim të dedikuar. *ORIENTIMI I REZIDENCAVE: Drejt gjelbërimit përpos pamjeve panoramike siguron edhe privatësine e cdo njesie, në një kompleks ku do të ofrohet siguri maksimale dhe asistencë recepsioni 24 ore. Kompleksi eshte ne faze grope. Cmimi 530.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41333
Cmimi: 530.000 €
Siperfaqja: 259.60 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G1177

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Parkim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
350.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

2 BD
2 BA
121.00 m2
Vila
Shitje
Vila
Shitje
800.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
155.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate