Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 5 Dhoma
  • 7 Tualete
  • 490.00 m2

Shitet vile tek ” ROLLING HILLS 2 ”  Luxury  Residences!

1.500.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile tek ” ROLLING HILLS 2 ”  Luxury  Residences. Rolling Hills 2 është një nga komplekset më të reja të vilave elegante dhe plot stil, vazhdimësi e suksesit të “Rolling Hills” 1, e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth.e cila do të ofrojë një arkitekturë të ndërthurur përsosmërisht me bukuritë natyrore përreth. “Rolling Hills” 2 shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës vetem 8 km nga Sheshi “Skënderbej”, larg zhurmës së qytetit, gjë e cila ju garanton një jetesë të shëndetshme, komode dhe mjaft të qetë. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash si “Rolling Hills” 1 Residence, “Long Hills” residence, afër me Tirana East Gate, “Tirana International School”, “World Academy”, Shkolla 9-vjecare “Kings Tirana” dhe me akses të lehtë me fshatrat piktoreske perreth.

“Rolling Hills” 2 Residence do të ofrojë hapësira dhe pamje mahnitëse të zonës përreth, orientim shumë të mirë me qëllimin shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale, projekt me konstruksion mbajtës betonarme për të përballuar termete deri në 9 ballë, cilësi të lartë ndërtimi dhe fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapote për termoizolim, densiteti mjaft i ulët i ndërtimit i cili lë vend hapësirave të bollshme të gjelbëruar, hapësirë parkimi për 2 automjete dhe mundësi për pishinë personale, park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë. Komunitet i përzgjedhur banorësh, gjelbërim, privatësi dhe qetësi. Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7. Ofrohet dhe punimet civile deri ne karabina te nje pishine me dimensione gjatesi 9 gjeresi 4 dhe thellesi 3 m. Investimi dhe realizimi i viles po realizohet nga Balfin Group, një nga kompanitë më profesionale dhe serioze në Shqipëri. Investim 100 % i sigurtë dhe me vlerë të shtuar në kohë.

Vila eshte 2 kateshe + bodrum me sipërfaqe totale ndertimi 490 m² & siperfaqe parcele 517.3m². Kati nëntokë ofron lavanderi, ambient teknik, 1 tualet, nje dhome gjumi me tualet me vete dhe ambient palestre. Kati përdhe ofron ambient ndenje sebashku me ambient ngrënie, ambienti i gatimit me vete, nje dhomë gjumi me tualet me vete, nje tualet i perbashekt dhe nje verandë. Kati i parë ofron 3 dhoma gjumi me tualete dhe garderobe me vete secila dhe 2 veranda.  Cmimi 1.500.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 35308
Cmimi: 1.500.000 €
Siperfaqja: 490.00 m2
Dhomat total: 7
Dhoma Gjumi: 5
Tualete: 7
ID e Pronës: G558

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
3.000 €

Jepet me qera super vile ne Teg!

3 BD
3 BA
224.00 m2
Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate