Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 357.00 m2

Shitet vile ne Vlore!

160.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile ne Vlore. Vila ka siperfaqe trualli 357m² & siperfaqe ndertimi 402m² (134m² per kat). Oraganizohet ne: kati 0: Garazhd. Kati 1: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Kati 2: nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vila ndodhet ne zone shume e qete dhe ne nje nga lagjet me te vjetra ne Vlore. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Cmimi 160.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35322
Cmimi: 160.000 €
Siperfaqja: 357.00 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 2
ID e Pronës: G559

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate