Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 6 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 246.00 m2

Shitet vile ne Shkozet, Durres!

200.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile ne Shkozet, Durres. Vila ka siperfaqe trualli 246m² dhe siperfaqe ndertimi kat 0: 105m² dhe kati 1: 122m². Organizohet ne kati 0: nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, nje tualet. Kati 1: ne nje sallon, 3 dhoma gjumi, dy tualet dhe nje ballkon. Prona shitet e mobiluar, disponon oborr dhe vend parkimi. Vila ndodhet ne nje zone te qete, ne hyrje te Durresit, e rrethuar nga vila private, prane autostrades. Aktualisht e dhene me qera ne vleren 500€.  Orjentimi Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 200.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35390
Cmimi: 200.000 €
Siperfaqja: 246.00 m2
Dhomat total: 8
Dhoma Gjumi: 6
Tualete: 3
ID e Pronës: G569

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Qera
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate