Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 214.66 m2

Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes!

446.800 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile individuale me pishine tek Liqeni i Farkes, ne kompleksin me elitar te zones Swan Lake Rezidence! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cila ka nje vendodhje perfekte buzë Liqenit te Farkes dhe pedonales, perballë malit të Dajtit dhe me një pamje fantastike në cdo moment te dites. E pozicionuar në mes të gjelbërimit dhe ajrit të paster, e bën vendin ideal për të jetuar në privatësi, qetesi, në harmoni me natyren dhe fare pranë qytetit. Zona është e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukturë të rregullt dhe lehtësisht e aksesueshme me Tiranen, qendren tregtare TEG etj. Residenca është projektuar me arkitekturë moderne dhe ka dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë. Do të ofrojë punime dhe rifinitura shumë cilësore, pamje mbreselënëse të liqenit, siguri dhe administrim 24 orë, komunitet elitar etj. Residenca do të ofrojë të gjitha sherbimet e nevojshme si; bar-restorante, supermarkete, qender mjekesore, parking te dedikuar për cdo vile, rrugë të dedikuar për bicikleta buzë liqenit dhe për këmbësoret, ambient rekreativ sportiv etj. Vila organizohet ne 3 kate dhe ka nje siperfaqe neto prej 214.66 m2, siperfaqe te perbashket prej 8.59 m2 , siperfaqe verande prej 102.9 m2, siperfaqe pishine prej 45 m2, ambjent teknik prej 9.22 m2, verande teknike prej 68.7 m2. Vila organizohet ne katin 0 nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjent gatimi,oborr dhe verande me pishine,ne katin e pare dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon,tualet i perbashket dhe verande,kati i dyte nga nje dhome gjumi me tualet me vete,garderobe dhe ballkon, dhe nje verande e madhe ne katin teknik. Cmimi 446.800€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40914
Cmimi: 446.800 €
Siperfaqja: 214.66 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G1137

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim
Pishine

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
Vila
Qera
1.500 €

Jepet me qera vile tek Colombo 2, Teg!

3 BD
3 BA
300.00 m2
Vila
Shitje
365.000 €

Shitet vile 2-kateshe tek Kthesa e Kamzes!

3 BD
2 BA
365.50 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate