Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 42.20 m2

Shitet ambjent komercial tek kompleksi ASL, ne Rrugen Kongresi i Manastirit!

126.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambjent komercial tek kompleksi ASL, ne Rrugen Kongresi i Manastirit! Ambjenti ka siperfaqe 42.2 m² dhe ndodhet katin e pare, me ashensor, buze rruges kryesore. Ambjenti eshte open space disponon nje tualet, eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si klinike dentare, zyra te ndryshme sherbimi, qender estetike etj. Zyra eshte e mobiluar, e gjithe me parket, Kondicioner Daikin. Shitet e mobiluar si ne foto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 3000 €/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41119
Cmimi: 126.600 €
Siperfaqja: 42.20 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1154

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate