Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 208.00 m2

Shitet ambient komercial tek Kodra e Diellit!

249.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Kodra e Diellit! Ambjenti ka siperfaqe 208m², organizohet ne open space dhe disponon fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si bar, butik, zyre, klinike, etj.  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi: 249.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33204
Cmimi: 249.000 €
Siperfaqja: 208.00 m2
ID e Pronës: G299
Kati i: 0

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate