Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 50.00 m2

Shitet ambient komercial tek Selvia!

299.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Selvia! Ambjenti organizohet ne open space, ka siperfaqe 50m² dhe disponon nje tualet. Ambjenti eshte i investuar,i shtruar me pllaka,hidrosanitare dhe kondicioner. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 5980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35938
Cmimi: 299.000 €
Siperfaqja: 50.00 m2
ID e Pronës: G636

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate