Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Okazion!! Shitet ambient komercial ne Fresk!

78.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial ne Fresk. Ambienti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne open space dhe eshte totalisht fasad xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si butik, klinik, zyre, furre buke etj..  Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 780€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36008
Cmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G645

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate