Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 95.24 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rezidenca Tirana River Side!

166.670 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek Rezidenca Tirana River Side, prane rruges se Kavajes. Apartamentet kane siperfaqe 95.24m², 110.40m², 118.43m², 121.05m² dhe 124.44m² organizohen nga nje sallon se bashku me ambjentin e ngrenies me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet dhe ballkon me vete, nje tualet i perbashket. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze tulle. Tirana River Side Residence tashme me disa tipologji apartamentesh 1+1/2+1/3+1 ne lagje e re po ndertohet te zona e njohur si ish Parku ne Tirane, qe do te konsiderohet dhe zona me moderne ne kryeqytet. Plani i ndertimit i eshte besuar arkitektit italian Stefano Boeri. Projekti “Do te jete nje qytet me teknologjine me te perparuar nga pikepamja e internetit dhe 5G dhe nje qytet ku e gjelbra eshte ideja themelore. Do te jete nje lagje qe do te funksionoje pa qene nevoja qe te perdoret makina. Lagjja e re qe do te kete mbi 11 mije banore ose rreth 3 175 familje. Po aq sa numri i banoreve eshte parashikuar te jete dhe numri i pemeve ne kete zone dhe po aq sa numri i familjeve jane parashikuar dhe vendet e parkimit. Pervec godinave ku do te jene apartamentet per banoret, ne kete zone parashikohet te ndertohen dhe tre qendra te medha, ku ne dy prej tyre do te vendosen kryesisht zyra dhe ne nje tjeter do të funksionoje si qender tregtare. Mundesi zgjedhje ne kat dhe orientim. Cmimi 1750€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41644
Cmimi: 166.670 €
Siperfaqja: 95.24 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1213

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate