Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 393.30 m2

Shitet toke ne Qerret!

117.990 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke ne Qerret! Toka ndodhet ne nje pozicion shume te mire gjeografik, 200 metra nga deti. Toka ka siperfaqe 393.3m² dhe investimi ne kete toke eshte shume i keshillueshem, pasi prona eshte lehtesisht e pershtatsheme per shumllojshmeri biznesesh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39897
Cmimi: 117.990 €
Siperfaqja: 393.30 m2
ID e Pronës: G1037

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate