Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 9,600.00 m2

Shitet tokë në Borsh!

1.248.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet tokë në Borsh, Sarandë. Toka ndodhet në një pozicion shumë të mirë gjeografik, shumë afër vijës bregdetare (vije e 2-te) dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 9600m² dhe investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh si hotel, resort etj.. Ndodhet në një nga vëndet me vijën më të gjatë bregdetare në rivierën e jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Cmimi 130€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32440
Cmimi: 1.248.000 €
Siperfaqja: 9,600.00 m2
ID e Pronës: G196

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate