Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,600.00 m2

Shitet tokë ne vijë të parë në Sarandë!

400.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet tokë në Sarandë. Toka ndodhet në një pozicion shumë të mirë gjeografik, ne vijë te parë bregdetare dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Toka ka sipërfaqe 1600m² dhe investimi në këtë tokë është shumë i këshillueshëm, pasi prona është lehtësisht e përshtatshme për shumllojshmëri biznesesh. Ndodhet në një nga vëndet me te bukura bregdetare në rivierën e Jugut; me plazhe që karakterizohen nga një cilësi e shkëlqyer e ujit dhe perspektivë për një turizëm potencialisht te lartë. Cmimi 400.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32432
Cmimi: 400.000 €
Siperfaqja: 1,600.00 m2
ID e Pronës: G194

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
Toke
Shitje
Toke
Shitje
99.645 €

Shitet toke ne Marikaj, Vore!

2,847.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate