Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 945.23 m2

OKAZION!! Shitet ambient komercial tek Book Building!

Preferuarat

Pershkrimi

OKAZION!! Shitet ambient komercial tek Book Building! ‘BOOK BUILDING” eshte nje ndertese qe ofron ambjente komerciale moderne ne te cilen po aplikohen  standartet me te larta te ndertimit duke ofruar cilesi shume te larte ne konstruksion rifiniture dhe arkitekture moderne  te projektuar nga studio e cila ka projektuar “Sheshin Skenderbej” dhe “Hotel Plazza”. Ne katet e para do te zene vend zyra te administrates publike, ambjente ekspozitash, evente kulturore, biznese te ndryshme do te kene mundesine te zhvillojne aktivitetin e tyre tregtar ne dyqanet luksoze.
Ambjenti jone i sherbimit ndodhet ne : KATI +1
SIP.NETO  =  787.69 m2
SIP.BRUTO =  945.23 m2
Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32457
Siperfaqja: 945.23 m2
ID e Pronës: G199
Kati i: 1

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate