Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 117.20 m2

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Luarasi!

225.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit Petro Nini Luarasi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe 117.20m² dhe organizohet ne sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi secila me dalje ne ballkon me vete, tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar, i shtruar me parket, sistem kondicionimi. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 225.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 37272
Cmimi: 225.000 €
Siperfaqja: 117.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G780

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate