Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 1,934.00 m2

Shitet toke buze rruges kryesore ne Shijak – Pjeze!!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet toke buze rruges kryesore ne Shijak – Pjeze!! Toka ka siperfaqe 1934m² dhe ndodhet ne vije te pare te rruges kryesore. Pozicioni qe ka i jep prioritet per shumellojshmeri biznesesh si kapanon, magazina. Prona  eshte e gjitha e rrethuar me mur dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 36€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39342
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 1,934.00 m2
ID e Pronës: G1934

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Toke
Shitje
32.000 €

Shitet truall ne Divjake!

900.00 m2
Toke
Shitje
52.000 €

Shitet truall ne Divjake!

1,000.00 m2
Toke
Shitje
138.000 €

Shitet toke ne Prush!

1,150.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate