Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.40 m2

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri!

185.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 3+1+2 tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet dhe ballkon me vete, nje korridor dhe nje tualet i perbashket. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze tulle. Cmimi 1500€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39387
Cmimi: 185.100 €
Siperfaqja: 123.40 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G985

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate