Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete

Shitet ambient komercial ne Golem, Durres!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Golem, Durres! Ambienti ka siperfaqe 135m², ndodhet ne katin 0, te nje pallati te ri, organizohet ne open space, disponon fasad xhami dhe dy tualete. Ambjenti mund te organizohet per aktivitete te ndryshme si bar, restorant ,supermarket, spa etj.  Ambienti ka mundesi shfrytezimi verande 80m². Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 150.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39087
Cmimi: 150.000 €
Tualete: 2
ID e Pronës: G953

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate