Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 4 Tualete
  • 443.18 m2

Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit!

6.647 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera duplex corner tek ish Stacioni i Trenit! Ambjenti ndodhet ne katin 0 ne nje objekt te ri dhe ka siperfaqe 443.18m². Eshte i organizuar ne dy kate me shkalle te brendshme. Ne katin 0 ka 4 tualete, disponon fasade xhami. I pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh, zyra etj. Cmimi 15€/m² muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41610
Cmimi: 6.647 €
Siperfaqja: 443.18 m2
Tualete: 4
ID e Pronës: G1210

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate