Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 127.02 m2

Shitet papafingo ne Fresk!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet papafingo ne Fresk! Prona eshte duplex dhe organizohet ne kati 0: ka siperfaqe totale 98.52m², ku 82.72m² eshte apartament & 15.8m² verande, disponon nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne verand, nje dhome gjumi dhe nje tualet; kati 1: ka siperfaqe 28.5m², ku 24m²  eshte apartament & 4.5m² verande dhe organizohet ne nje dhome gjumi te bollshme me dalje ne verand. Prona eshte e gjitha e shtruar me parket dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 170.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40326
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 127.02 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1085

Specifikimet

Other Features
Kopesht
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate